perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

shpëtoj në frëngjisht

Fjalë: shpëtoj (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-frëngjisht
Përkthime (9): débarrasser, délivrer, dispenser, exempter, exonérer, libérer, quitter, relâcher, relaxer
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: frëngjisht shpëtoj, shpëtoj në frëngjisht, débarrasser në shqip
shpëtoj në frëngjisht