perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

shpatë në frëngjisht

Fjalë: shpatë (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-frëngjisht
Përkthime (8): acier, épée, espadon, fer, flamberge, glaive, bancal, sabre
Vlerësim:
(2.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: frëngjisht shpatë, shpatë në frëngjisht, acier në shqip
shpatë në frëngjisht