perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

shteg në frëngjisht

Fjalë: shteg (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-frëngjisht
Përkthime (2): sente, sentier
Vlerësim:
(1.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: frëngjisht shteg, shteg games, ben shteg, shteg në frëngjisht, sente në shqip
shteg në frëngjisht