perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

shtet në frëngjisht

Fjalë: shtet (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-frëngjisht
Përkthime (21): état, pays, assiette, condisciple, emplacement, exposition, gisement, imposition, pose, position, posture, remise, site, situation, condition, encaisse, inactivité, latence, non-activité, rarescence, roture
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: frëngjisht shtet, shteti web, shtet ne shba, shtet ne azi, shtet ne ameriken qendrore, shtet ne afrike, shtet në frëngjisht, état në shqip
shtet në frëngjisht

Fjalë të ngjashme

lepur ne tav ben shteg