perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

shtrenjtë në frëngjisht

Fjalë: shtrenjtë (numri i letrave: 9)
Fjalë: shqiptar-frëngjisht
Përkthime (20): cher, chère, chéri, coûteux, précieux, dispendieux, onéreux, riche, agréable, aimable, amène, amiable, avenant, doux, gentil, mignon, plaisant, prévenant, revenant, suave
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: frëngjisht shtrenjtë, shtrenjtë në frëngjisht, cher në shqip
shtrenjtë në frëngjisht

Fjalë të ngjashme

këshilluesi bujqësor afro ninja