perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

sulm në frëngjisht

Fjalë: sulm (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-frëngjisht
Përkthime (18): accès, assaut, attaque, agression, atteinte, bouffée, bourrasque, envahissement, guet-apens, hold-up, paroxysme, quinte, razzia, envahir, offensive, algarade, incartade, provocation
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: frëngjisht sulm, summertime sadness lyrics, summer wine lyrics, summer wine, summer schools in europe 2014, summer school, sulm në frëngjisht, accès në shqip
sulm në frëngjisht