perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

suva në frëngjisht

Fjalë: suva (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-frëngjisht
Përkthime (6): gypse, plâtre, badigeon, crépi, crépissure, enduit
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: frëngjisht suva, suva weather, suva usta, suva private hospital, suva planina, suva motor inn, suva në frëngjisht, gypse në shqip
suva në frëngjisht