perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

tjetër në frëngjisht

Fjalë: tjetër (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-frëngjisht
Përkthime (7): autre, autrui, deuxième, second, différent, différente, habit
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: frëngjisht tjetër, tjetër në frëngjisht, autre në shqip
tjetër në frëngjisht