perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

tokë në frëngjisht

Fjalë: tokë (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-frëngjisht
Përkthime (22): contrée, pays, région, terre, bord, climat, patelin, continent, ferme, terrain, champ, fonds, glèbe, grunge, monde, pisé, plancher, raison, remblai, sol, terroir, tréfonds
Vlerësim:
(3.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: frëngjisht tokë, tokë për shitje, tokë ne shitje kosovë, tokë ne shitje, tokë e përgjakur, planeti tokë, tokë në frëngjisht, contrée në shqip
tokë në frëngjisht