perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

tregtar në frëngjisht

Fjalë: tregtar (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-frëngjisht
Përkthime (10): commerçant, commerçante, marchand, commercial, comptoir, facteur, mercantile, acheteur, débitant, négociant
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: frëngjisht tregtar, tregtar flamujsh wikipedia, tregtar flamujsh vepra, tregtar flamujsh tregime, tregtar flamujsh subjekti, tregtar flamujsh pdf, tregtar në frëngjisht, commerçant në shqip
tregtar në frëngjisht