perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

tres në frëngjisht

Fjalë: tres (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-frëngjisht
Përkthime (30): digérer, méditer, mûrir, remâcher, débaucher, dégeler, déglacer, diluer, dissoudre, fluidifier, fondre, fuser, liquéfier, mixtionner, propager, résoudre, défaire, déficeler, délier, dénouer, résilier, solutionner, débrouiller, décorder, détacher, attaquer, consumer, décaper, miner, user
Vlerësim:
(1.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: frëngjisht tres, tres leches recipe, tres leches cake, tres leches, tres jolie tirane, tres jolie tirana, tres në frëngjisht, digérer në shqip
tres në frëngjisht

Fjalë të ngjashme

real madrid albania