perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

tringëllin në frëngjisht

Fjalë: tringëllin (numri i letrave: 10)
Fjalë: shqiptar-frëngjisht
Përkthime (11): grelotter, retentir, sonner, tinter, appeler, carillonner, claquer, clocheter, corner, grisoller, téléphoner
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: frëngjisht tringëllin, tringëllin në frëngjisht, grelotter në shqip
tringëllin në frëngjisht