perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

trung në frëngjisht

Fjalë: trung (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-frëngjisht
Përkthime (6): accastillage, carter, fuselage, tronc, souche, torse
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: frëngjisht trung, trung tam van son, trung tam thuy nga, trung tam bao hanh samsung, trung tam asia, trung sisters, trung në frëngjisht, accastillage në shqip
trung në frëngjisht

Fjalë të ngjashme

merrjap takoj text pse jetojme