perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

tufan në frëngjisht

Fjalë: tufan (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-frëngjisht
Përkthime (6): orage, ouragan, tempête, tourmente, bourrasque, vent
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: frëngjisht tufan, tufan ski resort, tufan rugs, tufan in english, tufan erginbilgic, tufan apartments dalyan, tufan në frëngjisht, orage në shqip
tufan në frëngjisht

Fjalë të ngjashme

shkrep mori rrufe plumbnation