perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

turp në frëngjisht

Fjalë: turp (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-frëngjisht
Përkthime (9): honte, vulve, déshonneur, ignominie, opprobre, affront, confusion, pudeur, vergogne
Vlerësim:
(1.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: frëngjisht turp, turp video, turp syndrome, turp surgery, turp side effects, turp recovery, turp në frëngjisht, honte në shqip
turp në frëngjisht

Fjalë të ngjashme

dash boutique mund og klovsyge kanal d