perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

vazhdimisht në frëngjisht

Fjalë: vazhdimisht (numri i letrave: 11)
Fjalë: shqiptar-frëngjisht
Përkthime (5): incessamment, constamment, continuellement, continûment, toujours
Vlerësim:
(4/5)
 
Fjalë të ngjashme: frëngjisht vazhdimisht, vazhdimisht në frëngjisht, incessamment në shqip
vazhdimisht në frëngjisht

Fjalë të ngjashme

lirim hajrullahu douche qingji ne hell