perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

vdekje në frëngjisht

Fjalë: vdekje (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-frëngjisht
Përkthime (8): décès, mort, noyade, pendaison, tombeau, trépas, fin, prédécès
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: frëngjisht vdekje, vdekje tragjike, vdekje ne venecia analize, vdekje ne venecia, vdekje ne transmetim live, vdekje ne fushen e futbollit, vdekje në frëngjisht, décès në shqip
vdekje në frëngjisht