perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

vendos në frëngjisht

Fjalë: vendos (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-frëngjisht
Përkthime (21): asseoir, poser, dresser, élever, ériger, mettre, morguer, placer, prélasser, prendre, rebiffer, redresser, remettre, caser, insérer, loger, planquer, colloquer, contenir, installer, situer
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: frëngjisht vendos, vendos xp, vendos media, vendos llp, vendos industrietechnik gmbh, vendos industrietechnik, vendos në frëngjisht, asseoir në shqip
vendos në frëngjisht