perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

vetëm në frëngjisht

Fjalë: vetëm (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-frëngjisht
Përkthime (14): seulement, exclusivement, purement, uniquement, seul, solitaire, un, unique, même, supérette, isolé, retiré, exclusif, spécial
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: frëngjisht vetëm, vetëm për të qeshur, vetëm a po m'han raku, vetëm në frëngjisht, seulement në shqip
vetëm në frëngjisht