perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

vetëtimë në frëngjisht

Fjalë: vetëtimë (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-frëngjisht
Përkthime (4): éclair, flamboiement, lueur, foudre
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: frëngjisht vetëtimë, vetëtimë në frëngjisht, éclair në shqip
vetëtimë në frëngjisht