perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

vizitë në frëngjisht

Fjalë: vizitë (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-frëngjisht
Përkthime (6): affliger, hanter, visiter, fréquenter, voir, visite
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: frëngjisht vizitë, vizitë në frëngjisht, affliger në shqip
vizitë në frëngjisht