perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

vogël në frëngjisht

Fjalë: vogël (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-frëngjisht
Përkthime (17): galopin, garçon, mousse, petit, saute-ruisseau, trottin, exigu, fin, gratte, menu, minuscule, négligeable, petite, mesquin, mesquinerie, méticuleux, pointilleux
Vlerësim:
(4.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: frëngjisht vogël, truri i vogël, sherri i vogël, qinqi i vogël, qingji i vogël, qeni vogël, vogël në frëngjisht, galopin në shqip
vogël në frëngjisht

Fjalë të ngjashme

piano bar tirana shtoj i ri flak 88