perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

yll në frëngjisht

Fjalë: yll (numri i letrave: 3)
Fjalë: shqiptar-frëngjisht
Përkthime (11): astérisque, astre, crachat, étoile, filant, luminaire, star, tramontane, vedette, sidéral, stellaire
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: frëngjisht yll, yll deti wikipedia, yll deti seria e fundit, yll deti pjesa e fundit, yll deti pjesa 70, yll deti pjesa 60, yll në frëngjisht, astérisque në shqip
yll në frëngjisht

Fjalë të ngjashme

për ty