perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

zjarr në frëngjisht

Fjalë: zjarr (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-frëngjisht
Përkthime (10): enfilade, feu, flambée, flamme, foyer, incendie, tir, tiraillerie, conflagration, pare-feu
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: frëngjisht zjarr, zjarr po digjem sonte, zjarr ne tirane, zjarr ne shkoder, zjarr ne prishtine, zjarr ne korce, zjarr në frëngjisht, enfilade në shqip
zjarr në frëngjisht

Fjalë të ngjashme

mendoj te fluturoj pre k games