perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: fron

Fjalor: anglisht fron
Përkthime: throne
fron në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: trůn
fron në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: thorn, thron
fron në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: tron, trone
fron në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: sede, trono
fron në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: trône, trope
fron në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: trono
fron në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: tron, trone
fron në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: престол, трон
fron në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: tron
fron në suedisht »
Fjalor: bullgare
Përkthime: трон
fron në bullgarisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: трон
fron në bjellorusisht »
Fjalor: estonez
Përkthime: troon
fron në estonisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: valtaistuin
fron në finlandisht »
Fjalor: grek
Përkthime: θρόνος
fron në greqisht »
Fjalor: kroat
Përkthime: prijestolje
fron në kroatisht »
Fjalor: lituanez
Përkthime: sostas
fron në lituanisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: trono
fron në portugalisht »
Fjalor: sllovake
Përkthime: trón
fron në sllovakisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: трон
fron në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: tron
fron në polonisht »

Fjalë të ngjashme

front row sports, front mission evolved, fron goch, fron male voice choir, fron hotel reykjavik, fron farm, fron pembela islam, fron haul, fron fawr, frond definition