perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: ftesë

Fjalor: anglisht ftesë
Përkthime: invitation
ftesë në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: pozvání, výzva
ftesë në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: aufforderung, einladung
ftesë në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: indbydelse, invitation
ftesë në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: convite, invitación
ftesë në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: invitation
ftesë në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: invito
ftesë në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: innbydelse, invitasjon
ftesë në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: приглашение
ftesë në rusisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: запрашэнне
ftesë në bjellorusisht »
Fjalor: estonez
Përkthime: kutse
ftesë në estonisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: kutsu
ftesë në finlandisht »
Fjalor: grek
Përkthime: πρόσκληση
ftesë në greqisht »
Fjalor: kroat
Përkthime: poziv
ftesë në kroatisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: meghívás, meghívó
ftesë në hungarisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: convite
ftesë në portugalisht »
Fjalor: slloven
Përkthime: vabilo
ftesë në sllovenisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: діяльність, заняття, запрошення, запрошування, заручення, наказ, торги
ftesë në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: zaproszenie
ftesë në polonisht »

Fjalë të ngjashme

ftesë martese, ftesë per ditelindje, ftesë për takim, ftesë dasmash, ftesë per dasma