perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: ftoj

Fjalor: anglisht ftoj
Përkthime: ask, invite
ftoj në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: pobídnout, pozvat, vybídnout, vyzvat, zvát
ftoj në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: auffordern, einladen, laden
ftoj në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: by, indbyde, invitere
ftoj në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: brindar, convidar, invitar
ftoj në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: convier, inviter
ftoj në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: invitare
ftoj në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: be, by, innby, invitere
ftoj në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: приглашать, сзывать
ftoj në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: bjuda, inbjuda
ftoj në suedisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: запрашаць
ftoj në bjellorusisht »
Fjalor: estonez
Përkthime: kutsuma
ftoj në estonisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: kutsua
ftoj në finlandisht »
Fjalor: grek
Përkthime: προσκαλώ
ftoj në greqisht »
Fjalor: kroat
Përkthime: pozvati
ftoj në kroatisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: meghív, meghívni
ftoj në hungarisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: brindar, convidar, incitar
ftoj në portugalisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: запитайте, запитати, запитувати, запрошувати, зберегти, зберігати, питати, попросити, просити, прохати, спитати, утримати, утримувати
ftoj në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: zapraszać
ftoj në polonisht »

Fjalë të ngjashme

ftoj fruit, ftoj 2012, ftoj 2013, ftoj wikipedia, ftoj auf deutsch, ftoj frucht, ftoj 2011, ftoj shqip, giuliana ftoj