perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: ftua

Fjalor: anglisht ftua
Përkthime: quince
ftua në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: kdoule
ftua në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: quitte
ftua në gjermanisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: membrillero, membrillo
ftua në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: cognassier, coing
ftua në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: cotogna
ftua në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: kvede
ftua në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: айва
ftua në rusisht »
Fjalor: bullgare
Përkthime: дюля
ftua në bullgarisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: айва
ftua në bjellorusisht »
Fjalor: estonez
Përkthime: küdoonia
ftua në estonisht »
Fjalor: grek
Përkthime: κυδώνι
ftua në greqisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: birs, birsalma
ftua në hungarisht »
Fjalor: rumun
Përkthime: gutuie
ftua në rumanisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: айв, айва
ftua në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: pigwa
ftua në polonisht »

Fjalë të ngjashme

ftua i pjekur, ftua ne anglisht, ftua fruit, ftua in english, ftua peme, ftua anglisht, ftua ne italisht, futa tax, ftua italisht, fruit ftua