perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: fuçi

Fjalor: anglisht fuçi
Përkthime: barrel, cask, drum, kit, firkin, keg, runlet
fuçi në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: barel, bečka, soudek
fuçi në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: fass, fässchen, schaft, tonne
fuçi në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: beholder, dunk, fat, tønde, kar, karge
fuçi në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: barrica, barril, bocoy, cuatrocientos, cuba, tonel, pipa
fuçi në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: baricaut, baril, barrique, botte, fût, suif, tonneau, boucaut, caque, cercle, futaille, tine, tonne, tonnelet
fuçi në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: barile, botte, fusto, tino
fuçi në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: dunk, fat, kagge, tønne, kar, tunna
fuçi në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: баррель, бочка, бочонок
fuçi në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: dunk, fat, kagge, tunna, gevärspipa
fuçi në suedisht »
Fjalor: estonez
Përkthime: tünn
fuçi në estonisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: astia, tynnyri
fuçi në finlandisht »
Fjalor: grek
Përkthime: βαρέλι
fuçi në greqisht »
Fjalor: kroat
Përkthime: bačva
fuçi në kroatisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: üzletkör, hordó
fuçi në hungarisht »
Fjalor: lituanez
Përkthime: statinė
fuçi në lituanisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: barrica, barril, casco, cuba, pipa, tonel
fuçi në portugalisht »
Fjalor: sllovake
Përkthime: barel
fuçi në sllovakisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: бочка, бочонок, анкер, барило, барильце
fuçi në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: baryłka, beczka, beczułka
fuçi në polonisht »
Fjalor: rumun
Përkthime: butoi
fuçi në rumanisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: барыла, бочачка
fuçi në bjellorusisht »

Fjalë të ngjashme

fuçi henzap