perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: fus

Fjalor: anglisht fus
Përkthime: foist, insert, slide, slip
fus në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: klouzat, sunout, uklouznout, vepsat, vkládat, vklouznout, vložit, vsouvat, vsunout, vyklouznout
fus në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: gleiten, rutschen
fus në gjermanisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: deslizar, deslizarse, intercalar, meter, resbalar
fus në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: glisser, intercaler
fus në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: intercalare, scivolare, sdrucciolare, sgusciare, slittare
fus në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: skli, slira
fus në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: вдвигать, всовывать, задвигать, засовывать, совать
fus në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: glida, rutscha, slira
fus në suedisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: liukua, solahtaa
fus në finlandisht »
Fjalor: grek
Përkthime: γλιστρώ
fus në greqisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: belecsúsztat, benyomni, betolni
fus në hungarisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: deslizar, escorregar, intercalar, meter
fus në portugalisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: wsuwać
fus në polonisht »

Fjalë të ngjashme

fus ro dah, fus ro dah button, fus roh dah, fus feim yol, fus orar, fus ro dah song, fus ro dah skyrim, fu's garden, fus caernarfon, fu's palace