perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: futboll

Fjalor: anglisht futboll
Përkthime: football
futboll në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: fotbal, kopaná
futboll në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: fußball
futboll në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: fodbold
futboll në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: balompié, fútbol
futboll në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: foot, football
futboll në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: calcio
futboll në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: fotball
futboll në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: футбол
futboll në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: fotboll
futboll në suedisht »
Fjalor: estonez
Përkthime: jalgpall
futboll në estonisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: jalkapallo
futboll në finlandisht »
Fjalor: grek
Përkthime: ποδόσφαιρο
futboll në greqisht »
Fjalor: kroat
Përkthime: nogomet
futboll në kroatisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: foci
futboll në hungarisht »
Fjalor: lituanez
Përkthime: futbolas
futboll në lituanisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: baloiceis, futebol
futboll në portugalisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: футбол
futboll në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: futbol
futboll në polonisht »

Fjalë të ngjashme

futboll live, football games, futbol24, futboll live tv, football live stream, futboll wikipedia, football live.com, football online, futboll klub tirana, futboll klub partizani