perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: gërmim

Fjalor: anglisht gërmim
Përkthime: digging, ditching
gërmim në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: hloubení, kopání
gërmim në çeki »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: bêchage, effondrement, excavation, fouille
gërmim në frëngjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: копание
gërmim në rusisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: выбіранне, капанне, корпанне, маруджанне
gërmim në bjellorusisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: kaivaminen
gërmim në finlandisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: cava
gërmim në portugalisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: копання
gërmim në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: kopanie
gërmim në polonisht »