perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: galeri

Fjalor: anglisht galeri
Përkthime: gallery, tunnel
galeri në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: chodba, galérie, obrazárna, ochoz, pavlač, štola
galeri në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: empore, galerie, schacht, stollen
galeri në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: galleri, svalgang
galeri në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: galería, tribuna
galeri në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: galerie
galeri në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: galleria
galeri në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: svalgang
galeri në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: галерея, штольня
galeri në rusisht »
Fjalor: estonez
Përkthime: galerii
galeri në estonisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: lehteri
galeri në finlandisht »
Fjalor: kroat
Përkthime: galerija
galeri në kroatisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: akna, alagút
galeri në hungarisht »
Fjalor: lituanez
Përkthime: balkonas, galerija
galeri në lituanisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: galeria, tribuna
galeri në portugalisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: галерея
galeri në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: sztolnia
galeri në polonisht »

Fjalë të ngjashme

galeri indosat, galeri indonesia kaya, galeri nasional, galeri ilmu, galeri smartfren, galeri ariani, galeri caernarfon, galeri musik indonesia, galeri ciumbuleuit, galeri indosat bandung