perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: garazh

Fjalor: anglisht garazh
Përkthime: garage, lockup
garazh në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: autoopravna, garáž
garazh në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: autoschuppen, garage, tiefgarage
garazh në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: garage
garazh në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: cochera, garaje
garazh në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: garage
garazh në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: autorimessa, garage, officina, rimessa
garazh në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: garasje
garazh në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: гараж
garazh në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: garage
garazh në suedisht »
Fjalor: bullgare
Përkthime: гараж
garazh në bullgarisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: гараж
garazh në bjellorusisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: autohalli, autotalli, autovaja
garazh në finlandisht »
Fjalor: kroat
Përkthime: garaža
garazh në kroatisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: garázs
garazh në hungarisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: garagem, garajau
garazh në portugalisht »
Fjalor: sllovake
Përkthime: garáž
garazh në sllovakisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: ангар, гараж, проливати, пролити
garazh në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: garaż
garazh në polonisht »

Fjalë të ngjashme

garage automotive, garageband, garazh movie, garazh film, garage doors, garage shoes, garage clothing, garage door opener, garage door repair, garage sales