perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: gazetar

Fjalor: anglisht gazetar
Përkthime: broadcaster, gazetteer, journalist, pressman, reporter
gazetar në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: novinář, novinářka, žurnalista, žurnalistka
gazetar në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: journalist, reporter
gazetar në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: journalist, referent, reporter
gazetar në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: informador, periodista
gazetar në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: interviewer, journaliste
gazetar në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: giornalista
gazetar në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: journalist, pressemann, referent, reporter
gazetar në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: журналист, корреспондент
gazetar në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: journalist, referent, reporter
gazetar në suedisht »
Fjalor: bullgare
Përkthime: журналист
gazetar në bullgarisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: журналіст
gazetar në bjellorusisht »
Fjalor: estonez
Përkthime: ajakirjanik
gazetar në estonisht »
Fjalor: grek
Përkthime: δημοσιογράφος
gazetar në greqisht »
Fjalor: kroat
Përkthime: novinar
gazetar në kroatisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: újságíró
gazetar në hungarisht »
Fjalor: lituanez
Përkthime: žurnalistas
gazetar në lituanisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: jornalista, periodista
gazetar në portugalisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: журналіст, лайнер, лобіст, публіцист
gazetar në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: dziennikarz, żurnalista
gazetar në polonisht »
Fjalor: sllovake
Përkthime: novinár
gazetar në sllovakisht »

Fjalë të ngjashme

gazetar duke qeshur, gazeta shqiptare, gazetar sportiv, gazetar milaim zeka, gazetar significado, gazetat kosovare, gazeta shqip, gazeta zeri, gazetar dex, gazetar aula