perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: gjak

Fjalor: anglisht gjak
Përkthime: blood, bloodline, claret, lifeblood, sang
gjak në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: krev
gjak në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: abstammung, blut, herkunft
gjak në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: blod
gjak në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: linaje, sangre
gjak në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: sang
gjak në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: sangue
gjak në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: blod
gjak në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: кровь
gjak në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: blod
gjak në suedisht »
Fjalor: bullgare
Përkthime: кръв
gjak në bullgarisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: кроу
gjak në bjellorusisht »
Fjalor: estonez
Përkthime: veri
gjak në estonisht »
Fjalor: grek
Përkthime: αίμα
gjak në greqisht »
Fjalor: kroat
Përkthime: krv
gjak në kroatisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: vér
gjak në hungarisht »
Fjalor: lituanez
Përkthime: kilmė, kraujas
gjak në lituanisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: sangre, sangue
gjak në portugalisht »
Fjalor: slloven
Përkthime: kri
gjak në sllovenisht »
Fjalor: sllovake
Përkthime: krv
gjak në sllovakisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: кров
gjak në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: krew
gjak në polonisht »

Fjalë të ngjashme

gjak nga hunda, gjak ne urine, gjak nga fyti, gjak ne fece, gjak nga anusi, gjak nga goja, gjak ne enderr, gjak ne jashteqitje, gjaku komplet, gjak skin