perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: gjashtë

Fjalor: estonez gjashtë
Përkthime: kuus
gjashtë në estonisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: kuusi
gjashtë në finlandisht »
Fjalor: kroat
Përkthime: šest
gjashtë në kroatisht »
Fjalor: lituanez
Përkthime: šeši
gjashtë në lituanisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: seis
gjashtë në portugalisht »
Fjalor: slloven
Përkthime: šest
gjashtë në sllovenisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: ściągnąć, sześć
gjashtë në polonisht »
Fjalor: anglisht
Përkthime: six
gjashtë në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: šest, šestka
gjashtë në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: sechs
gjashtë në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: seks, sex
gjashtë në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: seis
gjashtë në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: six, soixantième
gjashtë në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: sei
gjashtë në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: seks, sex
gjashtë në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: шесть
gjashtë në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: sex
gjashtë në suedisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: шэсць
gjashtë në bjellorusisht »
Fjalor: grek
Përkthime: έξι
gjashtë në greqisht »
Fjalor: sllovake
Përkthime: šesť
gjashtë në sllovakisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: у, шість
gjashtë në ukrainisht »