perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: gjeni

Fjalor: anglisht gjeni
Përkthime: genie, genius
gjeni në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: genialita, génius
gjeni në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: genie, phänomen
gjeni në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: geni, genius, spille
gjeni në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: fénix, genio, ingenio
gjeni në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: génie
gjeni në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: genialità, genio
gjeni në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: geni, snille
gjeni në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: гениальность, гений
gjeni në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: geni, ljushuvud, snille
gjeni në suedisht »
Fjalor: bullgare
Përkthime: гений
gjeni në bullgarisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: геній
gjeni në bjellorusisht »
Fjalor: estonez
Përkthime: geenius
gjeni në estonisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: hengetär, nerous
gjeni në finlandisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: zseni
gjeni në hungarisht »
Fjalor: lituanez
Përkthime: genialumas, genijus, talentas
gjeni në lituanisht »
Fjalor: sllovake
Përkthime: génius
gjeni në sllovakisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: геніальність, геній
gjeni në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: geniusz
gjeni në polonisht »

Fjalë të ngjashme

gjeni ndryshimin, gjeni bashkesia e percaktimit, gjej makina, gjej pune, gjej ndryshimet, gjej prona, gjeni ndryshimet ne foto, gjej gjobat, gjej makina te lira, gjej numra celulari