perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: gjeografi

Fjalor: anglisht gjeografi
Përkthime: geography
gjeografi në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: geografie, zeměpis
gjeografi në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: erdbeschreibung, erdkunde, geografie, geographie
gjeografi në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: geografi
gjeografi në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: geografía
gjeografi në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: géographie
gjeografi në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: geografia
gjeografi në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: geografi
gjeografi në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: география
gjeografi në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: geografi
gjeografi në suedisht »
Fjalor: bullgare
Përkthime: география
gjeografi në bullgarisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: геаграфія
gjeografi në bjellorusisht »
Fjalor: estonez
Përkthime: geograafia
gjeografi në estonisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: maantiede
gjeografi në finlandisht »
Fjalor: grek
Përkthime: γεωγραφία
gjeografi në greqisht »
Fjalor: kroat
Përkthime: geografija, zemljopis
gjeografi në kroatisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: földrajz
gjeografi në hungarisht »
Fjalor: lituanez
Përkthime: geografija
gjeografi në lituanisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: geografia
gjeografi në portugalisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: географія
gjeografi në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: geografia
gjeografi në polonisht »

Fjalë të ngjashme

gjeografi 6, gjeografi klasa e 7, gjeografia 12, gjeografia 8, gjeografia 11, gjeografia 6, gjeografia e shqiperise, gjeografia 9, gjeografia 6 ideart, gjeografia e tiranes