perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: gjeografik

Fjalor: anglisht gjeografik
Përkthime: geographic, geographical
gjeografik në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: geografický
gjeografik në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: geografisch, geographisch, geographischen
gjeografik në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: geografisk
gjeografik në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: geográfico
gjeografik në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: géographique
gjeografik në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: geografico
gjeografik në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: geografisk
gjeografik në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: географический
gjeografik në rusisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: геаграфічны
gjeografik në bjellorusisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: maantieteellinen
gjeografik në finlandisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: geográfico
gjeografik në portugalisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: географічний
gjeografik në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: geograficzny
gjeografik në polonisht »

Fjalë të ngjashme

atlas gjeografik, atlasi gjeografik, fjalor gjeografik, kuiz gjeografik, globi gjeografik, rrjeti gjeografik, mjedisi gjeografik, emra gjeografik