perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: gjerdan

Fjalor: anglisht gjerdan
Përkthime: necklace, collar, pendant, periapt, torque
gjerdan në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: náhrdelník, chomout, objímka, obojek
gjerdan në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: halsband, halskette, kollier, perlenkette
gjerdan në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: halsbånd, halskæde, halsband
gjerdan në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: collar
gjerdan në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: carcan, collier, prou, rivière
gjerdan në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: collana, collare
gjerdan në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: halsbånd, halsband
gjerdan në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: колье, ожерелье, воротник
gjerdan në rusisht »
Fjalor: estonez
Përkthime: kaelakee
gjerdan në estonisht »
Fjalor: grek
Përkthime: κολιέ, κολάρο
gjerdan në greqisht »
Fjalor: lituanez
Përkthime: karoliai, vėrinys
gjerdan në lituanisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: colar, coleira
gjerdan në portugalisht »
Fjalor: rumun
Përkthime: colier
gjerdan në rumanisht »
Fjalor: sllovake
Përkthime: náhrdelník
gjerdan në sllovakisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: kolia, naszyjnik
gjerdan në polonisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: halsband
gjerdan në suedisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: каралі
gjerdan në bjellorusisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: länget
gjerdan në finlandisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: nyaklánc
gjerdan në hungarisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: горжетка, намисті, намисто
gjerdan në ukrainisht »

Fjalë të ngjashme

gjerdan shaqiri, xherdan shaqiri instagram, xherdan shaqiri facebook, xherdan shaqiri transfermarkt, xherdan shaqiri wikipedia shqip, xherdan shaqiri girlfriend, xherdan shaqiri religion, xherdan shaqiri transfer, xherdan shaqiri liverpool, xherdan shaqiri futhead