perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

çaj në gjermanisht

Fjalë: çaj (numri i letrave: 3)
Fjalë: shqiptar-gjermanisht
Përkthime (14): teddybär, tee, aufbruch, bersten, bruch, explosion, kluft, riss, spalte, sprung, gehackt, hacken, hauen, spalten
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: gjermanisht çaj, çaj xhenxhefil, çaj sherbele, çaj sherbela, çaj rusi, çaj mali, çaj në gjermanisht, teddybär në shqip
çaj në gjermanisht