perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

çerek në gjermanisht

Fjalë: çerek (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-gjermanisht
Përkthime (16): quadrant, quartier, stadtviertel, viertel, viertelliter, vierte, bezirk, distrikt, gau, kreis, ortsteil, stadtteil, quadratschein, viertelstunde, quartal, vierteljahr
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: gjermanisht çerek, çeyrek ne kadar, çeyrek fiyatı, çeyrek fiyatları, çeyrek altın ne kadar, çeyrek altın kaç para, çerek në gjermanisht, quadrant në shqip
çerek në gjermanisht