perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

çift në gjermanisht

Fjalë: çift (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-gjermanisht
Përkthime (13): ehe, ehepaar, heirat, hochzeit, pärchen, trauung, vermählung, dampf, dunst, duo, gespann, gleichrangige, paar
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: gjermanisht çift, çift yarık deneyi, çift taraflı bant, çift kişilik yatak, çift kişilik baza, çift kaplan, çift në gjermanisht, ehe në shqip
çift në gjermanisht

Fjalë të ngjashme

mbah tembus mbroj dashurin time