perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

çmoj në gjermanisht

Fjalë: çmoj (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-gjermanisht
Përkthime (8): bewerten, einschätzen, respektieren, schätzen, richtig, abgeschätzt, benoten, geschätzt
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: gjermanisht çmoj, çmoj në gjermanisht, bewerten në shqip
çmoj në gjermanisht