perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

aciditet në gjermanisht

Fjalë: aciditet (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-gjermanisht
Përkthime (4): säure, aridität, säuregehalt, säuregrad
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: gjermanisht aciditet, aciditet wiki, aciditet vode, aciditet srpski, aciditet je, aciditet ili, aciditet në gjermanisht, säure në shqip
aciditet në gjermanisht

Fjalë të ngjashme

kurth kiln faqe ditari shami kabab