perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

adaptoj në gjermanisht

Fjalë: adaptoj (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-gjermanisht
Përkthime (12): adaptieren, anpassen, angenähert, angepasst, modifizieren, anlegen, anwenden, benutzen, bequemen, schmiegen, verwenden, zutreffen
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: gjermanisht adaptoj, adaptoj në gjermanisht, adaptieren në shqip
adaptoj në gjermanisht