perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

adhurim në gjermanisht

Fjalë: adhurim (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-gjermanisht
Përkthime (3): anbetung, bewunderung, lobpreisung
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: gjermanisht adhurim, adhurim saliu, adhurim ruci, adhurim resuli, adhurim rasimi, adhurim marke, adhurim në gjermanisht, anbetung në shqip
adhurim në gjermanisht