perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

administratë në gjermanisht

Fjalë: administratë (numri i letrave: 12)
Fjalë: shqiptar-gjermanisht
Përkthime (12): administration, führung, geschäftsführung, management, verwaltung, besorgung, kollegium, rat, ratschlag, regie, richtung, vorstand
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: gjermanisht administratë, administratë në gjermanisht, administration në shqip
administratë në gjermanisht

Fjalë të ngjashme

vrimë e zezë