perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

administroj në gjermanisht

Fjalë: administroj (numri i letrave: 11)
Fjalë: shqiptar-gjermanisht
Përkthime (20): administrieren, verwalten, hausen, wirtschaften, beherrschen, dirigieren, führen, gelenkt, kontrollieren, leiten, lenken, richten, schicken, steuern, überweisen, anordnen, befehlen, verfügen, verordnen, vorschreiben
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: gjermanisht administroj, administroj në gjermanisht, administrieren në shqip
administroj në gjermanisht